Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá 8:00 - 16:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
01.01.2023
2023
Za rok 2022 nastalo pár problémů ohledně dodávek a výroby zboží, komplikace od prodejců i skláren, kteří museli v důsledku zdražování energii či jinýc... číst celé
01.02.2022
Co nás čeká a nemine v roce 2022
Stejně jako předchozí již dva roky byl i uplynulý rok 2021 poměrně náročný z hlediska obchodu a podnikání.  Do nového roku 2022 jsme si dali hned něk... číst celé
04.01.2021
Co nám přinesl rok 2020?
Máme tu nový rok a tak se společně ohlédneme za tím minulým.  Rok 2020 byl pro všechny velmi náročný díky pandemii koronaviru, v jejímž důsledku bylo... číst celé
Zobrazit všechny novinky

JTF Partnership CZ, s.r.o. na Firmy.cz

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

 

 


 

 

 

  1. Úvod
  2. VÝROBCI

Crystalex je největším výrobcem nápojového skla v česku a je přímým pokračovatelem nejlepších tradic českého sklenářství. Také jej můžete znám pod názvem Bohemia Crystal. Sklárna disponuje výrobou hlavně vysoce kvalitních, precizních a mechanicky odolných sklenic a jiných skleněných výrobků. Crystalex nabízí širokou nabídku nedekorovaného skla, které lze mýt také v myčce a dále dekorované sklo, které doporučujeme mýt ručně. Využívá technik jako pískování, stříkání, sítotisk a další. Veškeré prokty určené pro styk s potravinami podléhají přísným předpisům o zdravotní nezávadnosti. 

Čiré křišťálové sklo, které neobrasuje olovo, ani jiné toxické látky se využivá k výrobě každého produktu. Barvy využité pro dekorování jsou taktéž zdravotně nezávadné. 

 

Slovenská sklárna Rona založena roku 1892 rozhodně patří mezi přední světové výrobce skla. Je výrobcem kvalitního skla známého jako kristalin. Sklárna poskytuje především sklo pro domácnost, hotely, restaurace, ale také pro letecké a lodní společnosti. Disponuje širokou nabídkou kvalitních produktů. Využívá technologii pomalu tažené nožky pro precizní přechody mezi nožkou a kalichem sklenice. 

Sklářské techniky dekorování skla, které využívá tato sklárna jsou velmi různorodé. Nalezneme zde například leptání pantografem, gravírování, strojové a ruční broušení, sítotisk a potisk, malování a také barevné stříkání.

 

Česká porcelánka založena roku 1882 v karlovarských Dvorech. G.Benedikt nabízí časem ověřené i nové řady porcelánu. Jedna z největších českych porcelánek momentálně zaměřuje výrobu na hotelový porcelán. Pečlivým výběrem lokálních surovin těžených v Čechách to z daleka nekončí. Nabízí také řady dekorovaného porcelánu. Nlezneme zde gastro porcelán, který disponuje hlavně svou odolností, kvalitní glazuře a vysoké teplotě pálení. Vyrábí také sortiment pro nemocnice, lázně a domovy pro seniory, kde naleznemě např. tabletové systémy. Vše splňuje vysoké hygienické normy a především je porcelán kvalitní a velmi odolný.