Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
01.10.2019
Novinky na objednání
U nás na e-shopu můžete využít také exkluzivní nabídku zboží na objednání. Momentálně nabízíme kolekci talířů Lifestyle, které mají unikátní design a ... číst celé
14.05.2019
Novinky 2019
V tomto roce jsme měli tu čest vám představit nové kousky ze světa skla. Patří mezi ně neodmyslitelně whisky sety, které vynikají svým jedinečným desi... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

       

 

 


 

 

 

  1. Úvod
  2. PÍSKOVÁNÍ

Poptávka pískování

Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefonní číslo
Text zprávy *
captcha

Co je pískování skla?

Jedná se o nesmyvatelný povrch, který je na sklenici přenášen pomocí šablony a následnému pískování, což je technika dekorace, při které dochází silným proudem písku k "poškození" vrstvy skla a vzniká tak drsný povrch v místě šablony.

Co vše si u nás můžete nechat vypískovat?

Nejčastěji pískujeme jména a datumy, tudíž kratší text. Můžete si u nás ale nechat vypískovat také delší text, logo, nebo jednodužší obrázek.

Při výběru motivu či textu musíte vždy myslet na produkt, na který se bude pískovat. U delších textů a větších ploch pískování je ideálním výběrem váza - rovná válcovitého tvaru, či rovná hranatá. Při výběru sklenic Brillant Swarovski jsme schopni pískovat pouze jména a datum, případně po domluvě malé logo.

Od kolika kusů pískujeme?

Sklenice Brilant Swarowski pískujeme od 2ks (balení), vázy, poháry či karafy pískujeme od 1ks a samostatné sklenice od 10ks. Vše je ale na domluvě a pokud to bude možné, rádi vám vyjdeme vstříc.

Jaká je doba dodání a přeprava?

Doba dodání zavisí na počtu kusů pískování a na vašem termínu, do kdy je nutné sklenice odeslat. Myslete však vždy na dobu výroby. Pokud odešlete poptávku, počítejte s lhůtou vyřízení cca 2 dny, kdy vás budeme kontaktovat s podrobnostmi. Dále samotná vyroba potrvá od 7 - 20 dnů.

Přeprava pískovaného zboží je standartní, sklenice budou pečlivě zabaleny a odeslány na vámi zvolenou adresu. V případě velkého množství sklenic cca 50 ks a více, bude doprava řešena individuálně - kvůli větší hmotnosti a množství, při čemž je větší pravděpodobnost poškození sklenic dopravou zásilkové služby.

Cena pískování

Základní cena pískování začína na 70 Kč s DPH + sklenice.

Cenu ovlivňuje množství pískovaných sklenic a také motiv pískování. V případě grafiky (logo, jednoduchý obrázek), bude cena větší.


Pokud máte zájem o nezávaznou poptávku, stačí vyplnit formulář, nebo nám napište na jtf.luby@seznam.cz