Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
01.10.2019
Novinky na objednání
U nás na e-shopu můžete využít také exkluzivní nabídku zboží na objednání. Momentálně nabízíme kolekci talířů Lifestyle, které mají unikátní design a ... číst celé
Zobrazit všechny novinky

      

 

 


 

 

 

  1. Úvod
  2. PÍSKOVÁNÍ

Co je pískování skla?

Jedná se o nesmyvatelný povrch, který je na sklenici přenášen pomocí šablony a následnému pískování, což je technika dekorace, při které dochází silným proudem písku k "poškození" vrstvy skla a vzniká tak drsný povrch v místě šablony.

Co vše si u nás můžete nechat vypískovat?

Nejčastěji pískujeme jména a datumy, tudíž kratší text. Můžete si u nás ale nechat vypískovat také delší text, logo, nebo jednodužší obrázek.

Při výběru motivu či textu musíte vždy myslet na produkt, na který se bude pískovat. U delších textů a větších ploch pískování je ideálním výběrem váza - rovná válcovitého tvaru, či rovná hranatá. Při výběru sklenic Brillant Swarovski jsme schopni pískovat pouze jména a datum, případně po domluvě malé logo.

Od kolika kusů pískujeme?

Sklenice Brilant Swarowski pískujeme od 2ks (balení), vázy, poháry či karafy pískujeme od 1ks a samostatné sklenice od 10ks. Vše je ale na domluvě a pokud to bude možné, rádi vám vyjdeme vstříc.

Jaká je doba dodání a přeprava?

Doba dodání zavisí na počtu kusů pískování a na vašem termínu, do kdy je nutné sklenice odeslat. Myslete však vždy na dobu výroby. Pokud odešlete poptávku, počítejte s lhůtou vyřízení cca 2 dny, kdy vás budeme kontaktovat s podrobnostmi. Dále samotná vyroba potrvá od 7 - 20 dnů.

Přeprava pískovaného zboží je standartní, sklenice budou pečlivě zabaleny a odeslány na vámi zvolenou adresu. V případě velkého množství sklenic cca 50 ks a více, bude doprava řešena individuálně - kvůli větší hmotnosti a množství, při čemž je větší pravděpodobnost poškození sklenic dopravou zásilkové služby.

Cena pískování

Základní cena pískování začína na 70 Kč s DPH + sklenice.

Cenu ovlivňuje množství pískovaných sklenic a také motiv pískování. V případě grafiky (logo, jednoduchý obrázek), bude cena větší.

Platba pískování

Po odeslání podkladů a Vaši závazné objednávce Vám zašleme fakturu k proplacení. Pískování nezasíláme na dobírku. 

 

Pokud máte zájem o nezávaznou poptávku, stačí vyplnit formulář, nebo nám napište na jtf.luby@seznam.cz

 

 

Poptávka pískování

Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefonní číslo
Text zprávy *
captcha