Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá 8:00 - 16:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
01.01.2023
2023
Za rok 2022 nastalo pár problémů ohledně dodávek a výroby zboží, komplikace od prodejců i skláren, kteří museli v důsledku zdražování energii či jinýc... číst celé
01.02.2022
Co nás čeká a nemine v roce 2022
Stejně jako předchozí již dva roky byl i uplynulý rok 2021 poměrně náročný z hlediska obchodu a podnikání.  Do nového roku 2022 jsme si dali hned něk... číst celé
04.01.2021
Co nám přinesl rok 2020?
Máme tu nový rok a tak se společně ohlédneme za tím minulým.  Rok 2020 byl pro všechny velmi náročný díky pandemii koronaviru, v jejímž důsledku bylo... číst celé
Zobrazit všechny novinky

JTF Partnership CZ, s.r.o. na Firmy.cz

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

 

 


 

 

 

  1. Úvod
  2. PÍSKOVÁNÍ

Omlouváme se, bohužel v současné době je pískování z technických důvodů dočasně nedostupné. Děkujeme za pochopení

Postup pískování:

  1. Zašlete nám poptávku na adresu jtf.luby@seznam.cz, nebo přes formulář níže. Uveďte prosím, o jaké sklenice máte zájem/zda chcete poradit, co budeme pískovat a pokud sklenice potřebujete do určitého termínu.
  2. My Vám zašleme informace a návrhy přímo na Vaši sklenici, kde si můžete vybrat písmo
  3. S potvrzením návrhu nám zašlete fakturační a dodací adreu.
  4. Na e-mail Vám odešleme fakturu k proplacení (pískování nezasíláme na dobírku) a po přípsání částky dáme sklenice do výroby
  5. Přibližně za 2-3 týdny (dle množství/složitosti) budou sklenice u Vás :)

Co je pískování skla?

Jedná se o nesmyvatelný povrch, který je na sklenici přenášen pomocí šablony a následnému pískování, což je technika dekorace, při které dochází silným proudem písku k "poškození" vrstvy skla a vzniká tak drsný povrch v místě šablony.

Co vše si u nás můžete nechat vypískovat?

Nejčastěji pískujeme jména a datumy, tudíž kratší text. Můžete si u nás ale nechat vypískovat také delší text, logo, nebo jednodužší obrázek.

Při výběru motivu či textu musíte vždy myslet na produkt, na který se bude pískovat. U delších textů a větších ploch pískování je ideálním výběrem váza - rovná válcovitého tvaru, či rovná hranatá. Při výběru sklenic Brillant Swarovski jsme schopni pískovat pouze jména a datum, případně po domluvě malé logo.

Od kolika kusů pískujeme?

Sklenice Brilant Swarowski pískujeme od 2ks (balení), vázy, poháry či karafy pískujeme od 1ks a samostatné sklenice od 6ks. Vše je ale na domluvě a pokud to bude možné, rádi vám vyjdeme vstříc.

Jaká je doba dodání a přeprava?

Doba dodání zavisí na počtu kusů pískování a na vašem termínu, do kdy je nutné sklenice odeslat. Myslete však vždy na dobu výroby. Pokud odešlete poptávku, počítejte s lhůtou vyřízení cca 2 dny, kdy vás budeme kontaktovat s podrobnostmi. Dále samotná vyroba potrvá od 7 - 20 dnů.

Přeprava pískovaného zboží je standartní, sklenice budou pečlivě zabaleny a odeslány na vámi zvolenou adresu. V případě velkého množství sklenic cca 50 ks a více, bude doprava řešena individuálně - kvůli větší hmotnosti a množství, při čemž je větší pravděpodobnost poškození sklenic dopravou zásilkové služby.

Cena pískování

Základní cena pískování začína na 70 Kč bez DPH + sklenice. 

Cenu ovlivňuje množství pískovaných sklenic a také motiv pískování. V případě grafiky (logo, jednoduchý obrázek), bude cena větší.

Platba pískování

Po odeslání podkladů a Vaši závazné objednávce Vám zašleme fakturu k proplacení. Pískování nezasíláme na dobírku. 

 

Pokud máte zájem o nezávaznou poptávku, stačí vyplnit formulář, nebo nám napište na jtf.luby@seznam.cz

Omlouváme se, bohužel v současné době je pískování z technických důvodů dočasně nedostupné. Děkujeme za pochopení

 

 

 

 Omlouváme se, bohužel v současné době je pískování z technických důvodů dočasně nedostupné. Děkujeme za pochopení