Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá 8:00 - 16:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
01.01.2023
2023
Za rok 2022 nastalo pár problémů ohledně dodávek a výroby zboží, komplikace od prodejců i skláren, kteří museli v důsledku zdražování energii či jinýc... číst celé
01.02.2022
Co nás čeká a nemine v roce 2022
Stejně jako předchozí již dva roky byl i uplynulý rok 2021 poměrně náročný z hlediska obchodu a podnikání.  Do nového roku 2022 jsme si dali hned něk... číst celé
04.01.2021
Co nám přinesl rok 2020?
Máme tu nový rok a tak se společně ohlédneme za tím minulým.  Rok 2020 byl pro všechny velmi náročný díky pandemii koronaviru, v jejímž důsledku bylo... číst celé
Zobrazit všechny novinky

JTF Partnership CZ, s.r.o. na Firmy.cz

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

 

 


 

 

 

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Co nám přinesl rok 2020?
Co nám přinesl rok 2020?
04.01.2021

Máme tu nový rok a tak se společně ohlédneme za tím minulým. 

Rok 2020 byl pro všechny velmi náročný díky pandemii koronaviru, v jejímž důsledku bylo spoustu provozoven a služeb uzavřeno. I přes to, že e-shopy fungovaly více než obvykle, se spoustu podnikatelů dostalo do nepříznivé situace. 

Jak tento rok otřásl s námi? 

Během první vlny pandemie jsme i my byli dočasně uzavřeni, díky tomu jsme ale dávali větší důraz na náš internetový obchod, odeslali jsme neuvěřitelný počet objednávek a to jen díky Vám, našim zákazníkům. 

Stále se snažíme vylepšovat e-shop a celkové pohodlí zákazníka při nakupování, ať už jde o informace u produktů či samotné objednání. 

A co novinky za rok 2020? 

Jak jste si mohli všimnout, za uplynulý rok jsme přidali celkem přes 60 nových produktů. Jedná se o sklo, porcelán, ale i technologie, nebo třeba kuchyňské příslušenství. Naším favoritem v klasice je tuplák Icon, o který je velký zájem, ať už jako dárek, nebo k dalšímu dekorování. 

Na novinky, co se týče dekorovaných sklenic byl tento rok opravdu hojný. Představili jsme Vám dekory jako Elements, Dots, nebo třeba dekorované prosecco. 

Co bude teď? 

V novém roce máme naplánovaných spoustu prezentací a také Vám představíme novinky z dílen českých a slovenských skláren a porcelánek. 

Bohužel stále nevíme, jak dlouho bude stávající situace trvat a tak nemůžeme s jistotou říci, jak bude vypadat další provoz a s ním spojené aktivity.

 

-Těšíme se na Vaše další objednávky a do nového roku přejeme spoustu úspěchů, štěstí, zdraví a žádný stres. 

JTF Partnersip CZ, s.r.o.  www.jtf-gastro.cz